Paket yemek hizmeti firmaların yemek servisi zorunluluğunu ortadan kaldıran, farklı menülerle farklı personellere farklı yemekler sunabilen, isteyen personelin yemeğini istediği saatte yiyebileceği esnek bir sistemdir. Tek kullanımlık kaplar, çatal ve kaşıklar sayesinde hastalık bulaşma riski ortadan kaldırılır. Uygun şartlarda saklanıldığı taktirde 24 saate kadar tüketim ömrü olan yemekler ayrıca mikrodalga fırınlarda da paketiyle birlikte ısıtılmaya uygun olarak imal edilmektedir.

MK Mutfak olarak hijyenik mutfağımızda sabah ürettiğimiz kaliteli ve taze yemekler 3 veya 4 çeşit olarak tercih edilebilen kaplara son derece hijyenik koşullarda konularak el değmeden makine sistemi ile ambalajlar ve ısıyı muhafaza etmesi, tertipli ve hijyenik taşıma sağlanması için termal kutulara yerleştirir istenilen saatte adresinize teslim ederiz.

OKUL YEMEĞİ ile tamamen öğrencilerinizin yaş gruplarına ve isteklerinize odaklı yemek menüsü oluşturuyor ve tam zamanında sizlere teslim ediyoruz. Okul yemeği hizmetimizle ilgili detaylı bilgilere MK Okullarda sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

TOPLU YEMEK , iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür. Toplu yemek hizmetimizde, MK MUTFAK olarak gıda mühendislerimizin sorumluluğunda olan satın alma bölümümüzle en iyi tedarikçilerden, en sağlıklı ürünleri temin ederiz. Profesyonel aşçılarımız üretim tesislerimizde hijyen ve kalite standartlarımıza uygun olarak toplu yemek üretimi yapar. Talebiniz üzerine ürettiğimiz tüm bu yemekleri yemek/etkinlik saatlerinizi dikkate alarak, yemeklerin sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yaparız.

MK MUTFAK olarak  uzun yıllardır tecrübesiyle kaliteden en küçük bir ödün vermeden, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için zaman karşı yarışırız. Talepleriniz doğrultusunda tüm toplu yemekleri istenilen yere, istenilen saatte  yemek sunumu ve yemek sonrası hizmetlerle beraber veririz.

Özel günlerinizde, açılışlarınızda, taziye, mezuniyet, davet ve partilerinizde yanınızda olmak ve sizi en iyi şekilde temsil etmek adına MK MUTFAK olarak yemek fabrikamız, yemek üretim hizmetlerimiz ve zengin menü seçeneklerimiz ile daima hizmete hazırız.